Бізнес і фінанси

Бюро перекладів “Азуріт” надасть послуги перекладу будь-якої фінансової, аналітичної, банківської та маркетингової документації. Такий переклад вимагає точності, коректності та достовірності. При замовленні такого перекладу у нашому бюро перекладів, Ви можете бути впевнені, що ми впораємося на самому високому рівні, оскільки така документація завжди віддається перекладачам з економічною освітою. Ми гарантуємо точність, відповідність діловодству цільової країни і конфіденційність інформації.

В аналітичних документах часто зустрічаються схеми, діаграми, креслення різної складності. Наше бюро перекладів зможе відтворити всі графічні елементи у вихідному їх вигляді, але на іншій, необхідній Вам мові. Виконання таких перекладів займає більше часу, але ми зробимо все можливе, щоб вкластися в зручні для Вас строки (залучаємо кількох перекладачів). Це жодним чином не означає, що ми пожертвуємо якістю заради цього, адже ми цінуємо і поважаємо наших клієнтів, а також розуміємо, що дана документація впливає на авторитет, імідж, репутацію та успіх компанії. Ми ніколи не дозволимо собі надати Вам неякісний переклад.

Переклад такої документації є дуже кропіткою роботою, але це жодним чином не відображається на вартості в нашому бюро перекладів. Наше бюро перекладів надає повний спектр послуг по перекладу і завіренню таких документів.

Ми перекладаємо і нотаріально завіряємо, легалізуємо, апостилюємо такі документи:

  • фінансові звіти;
  • бухгалтерську документацію;
  • статути;
  • маркетингові дослідження;
  • установчі документи, тощо.
Мови  Вартість за 1 сторінку (1800 знаків з пробілами) в грн.*
з мови на мову
англійська 90 100
російська, українська 55 58
німецька 100 110
польська, іспанська, італійська, французька 120 130
словенська, словацька, румунська (молдавська), білоруська 138 148
грецька, сербська, чеська, португальська, болгарська 140 158
естонська, фінська, хорватська, грузинська, угорська 170 197
нідерландська (голландська), вірменська, казахська, туркменська, узбецька, азербайджанська, турецька, іврит 200 220
латиська, литовська, датська, норвежська, шведська, в`этнамська, китайська, японська, корейська, перська (фарсі), латинь, хінді, арабська, таджицька, тайська, монгольська, курдська, каталонська, македонська 300 320
індонезійська і інші договірна договірна

*Вартість є первісною, можливі надбавки до вартості залежно від рівня складності і строків виконання.

Наші перекладачі користуються великою кількістю довідкової літератури, а також можуть врахувати Ваші побажання і вимоги. Бюро перекладів “Азуріт” виконає будь-які переклади правильно, точно, коректно, швидко і максимально відповідаючи Вашим потребам.