Нагороди та досягнення

ЛІДЕРИ ГАЛУЗІ 2015

Бюро перекладів “Азуріт” – це компанія, яка вже протягом багатьох років надає високоякісні послуги на території України та за її межами. Наші спеціалісти кожного дня вирішують різноманітні завданні. Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта, завжди підтримуємо високу планку у виконанні замовлень. Для нас не існує неможливих завдань і ми прагнемо розвиватися і надалі, радуючи наших клієнтів якістю і швидкістю роботи.

Ми із задоволенням повідомляємо, що політика розвитку нашої компанії привела нас до настільки високих результатів. Так, за результатами проведенного ранжування в 2015 році ми зайняли 1 місце в ТОП-60 Національного бізнес-рейтингу України і 4 місце в ТОП-100.

Національний бізнес-рейтинг – не незалежна експертна організація, яка шляхом оцінювання галузей ринка, конкурентів і фінансової успішності компаній, визначає конкурентоздатність і успішність побудованного бізнеса. Для кожної окремої галузі створюється свій рейтинг.

Ми є “Лідером галузі” в 2015 році і пишаємося тим, що на настільки широкому ринку перекладацьких послуг, ми змогли досягти таких висот, завдяки нашій цілеспрямованності, чуйності і високій кваліфікації.

Директор бюро перекладів “Азуріт” отримала звання “Гордість країни”. Оскільки саме завдяки системі управління компанія змогла досягти визнання на рівні держави.

Також наші спеціалісти отримали нагороду “За професійні заслуги”, що ще раз підтверджує зростання та розвиток нашої компанії. Налагоджена робота всіх елементів нашого бюро завжди надавала найкращі рішення для всіх поставлених завдань.

Ми вдячні Національному бізнес-рейтингу за на стільки високе оцінювання нашої праці. Ми продовжимо підтримувати настільки ж високий рівень і в майбутньому.

Крім того, в липні 2016 року наш керівник була гостем на популярній радіостанції в рубриці “Експерт галузі”. Ми щиро вдячні Europa Plus Україна. Ви можете подивитися відео цього інтерв’ю і дізнатися про наше бюро більше.

Наші клієнти цінують нас за якість, оперативність, креативність, високу кваліфікацію і лояльність нашої роботи. А для нас немає нічого важливішого, ніж наші клієнти, їх спокій та їх довіра нашій компанії.

Нагороди та досягнення обновлено: Квітень 4, 2017 автором: Бюро переводов Азурит, редакционный отдел