Вичитування коректорами в офісі

Бюро перекладів “Азуріт” надає повний пакет перекладацьких послуг. Основним видом нашої діяльності, звичайно, є переклади, але ми намагаємося забезпечити максимальний комфорт та швидкість виконання ваших замовлень, тому надання всього пакету послуг дуже важливо. Ми надаємо:

  • послуги перекладу;
  • послуги завірення перекладу нотаріально та печаткою бюро;
  • послуги вичитування та коригування перекладів та текстів;
  • формування і верстка перекладів.

Велику частину часу виконання замовлення наші співробітники витрачають на коригування та вичитування перекладів, оскільки, зазвичай, переклади можуть бути використані в судах, офіційних представництвах, консульствах та інших подібних установах, де помилки в документації можуть призвести до небажаних результатів.

В офісі бюро перекладів “Азуріт” завжди знаходяться коректори, які вичитують всі переклади. Також ми звертаємося за допомогою до позаштатних редакторів і коректорів при замовленнях, більших, ніж 20 аркушів, оскільки в такому випадку ми фізично не встигнемо виконати якісний переклад в строк.

Коректори, які працюють в нашому бюро, – це висококваліфіковані, спеціально навчені люди, які не пропустять жодної друкарської помилки, недоліку чи невідповідності, які міг допустити перекладач. Вони не можуть собі дозволити віддати неякісний переклад замовнику. Усі наші співробітники підтримують особливі стандарти якості, які ми можемо надалі підтверджувати.

За необхідності якісного перекладу, який не лише є компетентним і лаконічним, але й точним, – звертайтесь в бюро перекладів “Азуріт”.

Вичитування коректорами в офісі обновлено: Квітень 4, 2017 автором: Бюро переводов Азурит, редакционный отдел